Villa Merighi

Společnost sídlí v nádherné šlechtické vile z roku 1700 a rozkládá se na ploše 10 hektarů na morénových kopcích, které objímají jezero Garda.

Jeho příběh začíná díky Liviu Fugattimu a jsou v něm shrnuty zkušenosti čtyř generací vinařů, vynikající akademická kvalifikace a vášeň pro země mezi Veronou a Gardou.

Livio Fugatti je tvůrcem a zakladatelem farmy Villa Merighi. Pochází z Trentina, své vzdělání vinaře obohatil a završil technickým studiem na renomovaném zemědělském institutu San Michele all’Adige.

V 60. letech 20. století poprvé navštívil panství, kde sídlí Villa Merighi , a byla to pro něj láska na první pohled: právě tam se chtěl zrodit svou společnost.

Absolutní respekt k rovnováze přírody a touha zachovat neporušenou vzácnou a moudrou harmonii mezi člověkem a životním prostředím vždy vedly Livia Fugattiho a vlastnictví panství.

Veškerá produkce pochází výhradně z certifikovaného ekologického zemědělství od července 1996 a získává se pouze za použití surovin a přísad přírodního původu.